banner isbank

Satranç Haberleri

ZEUGMA SPOR MERKEZİ SONBAHAR SATRANÇ ŞENLİĞİ

      Zeugma Spor Merkezi  Sonbahar Satranç Şenliği 11 Kasım 2018 Pazar günü Primemall AVM'de yapılacaktır. yönerge
    Turnuva kayıtları başlamıştır.

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

bayram gorsel

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

    Şehitkamil Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı Satranç Turnuvası 27-28 Ekim 2018 tarihlerinde Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor Ve Kültür Merkezi'nde yapılacaktır.  turnuva yönergesi

     Kategori değişikliği ve düzeltme yapmak isteyen sporcuların 25 Ekim 2018 Perşembe günü saat 21.00'e kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail göndermeleri gerekmektedir.  Eşlendirme  final sıralama


 

 

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2018 - 2019 Lisans Dönemi Hakkında Önemli Duyuru

duyuru lisans       Türkiye Satranç Federasyonu sporcu lisansı ve vize işlemleri federasyonumuzun web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.Spor Genel Müdürlüğünün talebi doğrultusunda tüm federasyonların sporcu lisans ve vize işlemlerinin 01 Ekim 2018 tarihi itibari ile Spor Bilgi Sistemi ile uyumlu ve entegre olması istenmektedir.

    Bu kapsamda 01 Ekim 2018 tarihi itibariyle sporcuların lisans ve vize başvurularını yaparken, sağlık raporu ve 16 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesinin sistem üzerinden JPEG ortamında eklenmesi ve asıllarının federasyona gönderilmesi suretiyle başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru ekranı üzerinde yapılacak yönlendirmeler doğrultusunda JPEG ortamında yüklenecek olan belgelerin doğruluğu konusundaki tüm hukuki sorumluluk başvuru yapan kişiye ait olacaktır.

Sorularınız için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine başvurabilirsiniz.